Editorial

Číslo: 1 / 2009 (Obsah)
Rubrika: Editorial
Obor: Kardiologie
Autoři: MUDr. Tomáš Doležal, Ph.D.

Souhrn

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, právě držíte v ruce první číslo pátého ročníku časopisu Farmakoterapie. Je tedy možné říci, že jsme spolu ušli velký kus cesty – po této době se batolata dostávají do věku předškolního. Když jsme před čtyřmi lety časopis zakládali, viděli jsme zde prostor, který nezaplňovaly ani oborově specifické odborné časopisy a nezaplňovaly jej zcela ani jiné časopisy zaměřené na léky a farmakoterapii. Chtěli jsme se více přiblížit čtenáři, být aktuálnější (nové klinické studie, krátké aktuální zprávy), čtivější a graficky nápaditější. Není snad žádná jiná část léčebného procesu, která by podléhala dynamičtějším změnám než trendy ve farmakoterapii. Léky se objevují a mizejí náhle, mnohdy přes noc.

Celý článek je dostupný jen pro předplatitele časopisu


Přihlášení

 

Předplatné

Více o předplatném

 
 
 
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník
dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené pro odborníky